تبلیغات
کامپیوتر - دانلود - ترفند - آموزش...دنیایی متفاوت... - مطالب شهریور 1386

کامپیوتر - دانلود - ترفند - آموزش...دنیایی متفاوت...

               

بدون جاسوس

               

وقتی سندی را باز می کنید، ویندوز یک میانبر برای آن فایل در My Recent Documents در منوی Start قرار می دهد. این موضوع می تواند به عنوان یک جاسوس بر ضد شما عمل کند.

TinyPic image

برای حذف آن مراحل زیر را انجام دهید :


ادامه مطلب

                  

ترفندهای جستجو در گوگل ( قسمت دوم )

                  

دخالت آشکار:
روی هم رفته گوگل برای تمام کیوردها و عباراتی که شما مشخص می‌کنید، جستجو را انجام خواهد داد (به جز آنهایی که شما با علامت – آن‌ها را نادیده گرفته‌اید) گرچه کلمات معینی وجود دارد که گوگل آنها را به دلیل رواج زیاد در جستجو نادیده می‌گیرد. این لغات به شرح زیر هستند که لغات توقف نامیده می‌شوند.


TinyPic image


ادامه مطلب

                        

افزایش سرعت اینترنت در ویندوز XP

                       
افزایش سرعت اینترنت در ویندوز
XP Pro در ویندوز XP درحالت پیش فرض Packet Scheduler سیستم را به 20 درصد از پهنای باند یك اتصال به اینترنت محدود می كند. یعنی اگر شما این تنظیمات را تغییر ندهید قادرید از 20 درصد پهنای باند اتصال تان به اینترنت بهره ببرید. برای این كه بتوانید از 100 درصد پهنای باندتان استفاده كنید مراحل زیر را انجام دهید:

 

TinyPic image


ادامه مطلب

         

دریافت دعوت نامه Gmail ظرف چند دقیقه

           

مدت زمان زیادی است که گوگل سرویس ایمیل خود را راه اندازی نموده است. Gmail نام این سرویس است که از مزایای زیادی نسبت به سرویس ایمیل یاهو برخوردار است. اما مشکل اصلی که Gmail برای کاربران دارد نیاز به داشتن یک دعوت نامه از جانب شخصی است که قبلأ در Gmail عضو بوده است. این موضوع باعث شده است که بسیاری از کاربران از داشتن این سرویس ایمیل محروم بمانند. همچنین پیدا کردن دوستی که برای شما دعوت نامه بفرستد نیز کار ساده ای نیست. اما در اینجا قصد داریم یک راه حل بسیار ساده را به شما پیشنهاد کنیم. با استفاده از این ترفند شما میتوانید در عرض چند دقیقه به طور اتوماتیک دعوت نامه Gmail خود را دریافت نمایید! بدون اینکه از شخصی درخواست دعوت نامه بکنید.

TinyPic image


ادامه مطلب

          

ترفندهای جستجو در گوگل (قسمت اول)     

       

مبانی جستجوی گوگل:

وقتی شما چند کیورد (
Keywords) را با هم جستجو می‌کنید، یک موتور جستجو یک استراتژی از پیش تعیین شده‌ای برای بررسی و ترکیب کیوردهای شما دارد. آیا هر یک از کیوردها می‌توانند به تنهایی در هر جای صفحه وجود داشته باشند یا باید کنار هم قرار گرفته‌ باشند؟ آیا موتور جستجو کلمات کلیدی را با هم جستجو می‌کند یا تک‌تک؟

 


TinyPic image


ادامه مطلب

     

در زیر آرم ویندوز XP  چه می گذرد؟

زمانی که ویندوز XP راه اندازی می شود، ویندوز تصویر آرم خودشرا نشان می دهد و در زیر این آرم، یک نمودار پیشرفت را نشان می دهد این بدین مفهوم است که ویندوز در حال بارگذاری شدن در حافظه است. اگر می خواهید بدانید ویندوز در آن لحظه چه عملیاتی انجام می دهد با ترفند زیر می توانید کاری کنید که ویندوز این آرم را نشان ندهد پرده از اسرار مراحل راه اندازیش بردارد.

TinyPic image

     


ادامه مطلب

      

روش هایی برای کاهش Spam

           

اسپم به زبان ساده ایمیلهای ناخواسته ای است که معمولا به صورت انبوه برای شما ارسال میشوند.اسپمها یکی از متداولترین و در عین حال منفی ترین جنبه های دارا بودن یک آدرس Email است . با این که در حال حاضر و با توجه به تکنولوژی های موجود امکان حذف کامل این نوع از نامه های الکترونیکی ناخواسته وجود ندارد ، ولی قصد داریم ترفندهایی را به شما معرفی کنیم که با استفاده از آنها می توانید تعداد آنها را کاهش دهید .

Spam
یکی از متداولترین و در عین حال منفی ترین جنبه های دارا بودن یک آدرس Email است . با این که در حال حاضر و با توجه به تکنولوژی های موجود امکان حذف کامل این نوع از نامه های الکترونیکی ناخواسته وجود ندارد ، ولی می توان با استفاده از برخی روش های موجود تعداد آنان را کاهش داد .

TinyPic image


ادامه مطلب

  • کل صفحات:3  
  • 1
  • 2
  • 3
  •   

همه پیوندها